Vali Ömer Toraman'dan Anlamlı Ziyaret

Yaşlılar Haftası münasebetiyle Vali Dr. Ömer Toraman ve eşi Neşe Toraman Huzurevini ziyaret ederek, huzurevi sakinleriyle kahvaltıda bir araya geldiler.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

 TORAMAN ve eşi Neşe TORAMAN ziyaret esnasında huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenip sohbet etti. Daha sonra huzur evi sakinlerinin yapmış oldukları el sanatları sergisinin açılışını yaptı.

Vali Dr. Ömer TORAMAN yaptığı açıklamada: “Bugün Yaşlılar Haftası nedeniyle huzurevimizde kalan büyüklerimizi eşimle birlikte ziyaret ettik. Tabi ki bu bir hafta, bir gün ile sınırlı değildir. Her fırsatta değerli büyüklerimizi ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Yaşlılarımız bize emanetler, devletimize emanetler. Ulu çınarlarımızı en iyi şekilde misafir etmek ve rahat bir yaşam sürmelerini sağlamak için tüm imkanlarımızı kullanarak çalışıyoruz. Gerek huzurevimizde gerekse evde bakım hizmetlerimizle daima büyüklerimizin yanındayız. Bu hizmetlerin verilmesinde emeği geçen her kademedeki fedakâr personelimize de teşekkür ediyorum.” dedi.

Huzurevi sakinleri de Vali Dr. Ömer TORAMAN ve eşi Neşe TORAMAN’ ın bu anlamlı günde kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek teşekkür ettiler.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN