Sevcan Orhan Konserine Yoğun İlgi

Ünlü Sanatçı Sevcan Orhan, Elazığ'da Sahne Aldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Sevilen sanatçı Sevcan Orhan,  Elazığ’da sahne alarak Elazığlılarla buluştu. Bir otelde düzenlenen konsere çok sayıda kişi katıldı.

Ünlü sanatçı birbirinden güzel eserleriyle dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.  Elazığlılar Sevcan Orhan şarkılarıyla keyifli bir gece geçirdi.

Sevcan Orhan, Elâzığ ve Harput’un çok özel bir bölge olduğunu söyleyerek Elâzığ’ın halk müziğini besleyen kültürüyle ve müziği ile çok büyük bir bölge olduğunu ifade etti.

Sevcan Orhan: “Bütün Elazığ’a selam olsun. Elazığ çok özel bir bölge, Harput çok özel burası gerçekten halk müziğini besleyen her ne kadar yüz ölçümü olarak küçük gözükse de müziği ve kültürüyle çok büyük bir bölge. Bu yüzden burası benim için çok kıymetli. Bu bölgenin türküleri sevmesi de bir tesadüf değil tabiki. Çok heyecanlıyım aşağının dolu olması beni çok mutlu etti halka açık bir konser değil ancak Elazığlıların beni yalnız bırakmaması benim için çok kıymetli. Hemşehrilerim diyorum çünkü Erzincanlıyım farklı coğrafyalardan değiliz. Memleketimin her köşesi benim zaten hepsine buradan selamlarımı gönderiyorum.” Dedi.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN