Milletvekili Gürsel Erol'dan Prof.Dr.Ersan Şen'e Tepki

Milletvekili Erol'dan Ersan Şen'e tepki, Programa seni mutlu edecek konuşmalar yapmak için çıkmadım.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Habertürk TV'de yayınlanan 'Habertürk Gündem' programına katılan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve Ceza hukukçusu Prof.Dr.Ersan Şen arasında tansiyon yükseldi.

Muhalefette yaşanan aday krizi, tartışma programlarında da tansiyonu yükselten atışmalara neden oluyor. Bunlardan bir tanesi Habertürk canlı yayınında yaşandı.Cumhuriyet Halk Partisi olarak gönüllerindeki adayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyleyen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile Prof. Dr. Ersan Şen'den sert tepki geldi.

KILIÇDAROĞLU'NUN OLASI ADAYLIĞI TARTIŞMA YARATTI

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile Prof. Dr. Ersan Şen arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığı üzerinden sert bir tartışma yaşandı. 

CHP'li Erol, "Bizim adayımız, bizim irademiz Kılıçdaroğlu. 6'lı masanın iradesi beni bağlamaz. Genel başkanımız hangi kararı verirse biz onu destekleriz" dedi. 

Bunun üzerine Ersan Şen "Halk isteseydi Kılıçdaroğlu çoktan adaydı. Kılıçdaroğlu'nun gözünde ateş, elinde kıvılcım yok ya" ifadeleriyle tepki gösterdi. 

"SENİ MUTLU ETMEK İÇİN Mİ KONUŞUYORUZ BİZ BURDA, BİR İZİN VER YA"

Şen'in Erol'un konuşmalarına sürekli müdahale etmesiyle tartışma alevlendi. Sinirlenen Erol "Bir izin ver de anlatayım. Sana ne ya. Seni mutlu etmek için mi konuşuyoruz biz burda. Bir izin ver ya" dedi. 

"SANA MI SORACAĞIM"

Şen de "Sana mı soracağım ne zaman konuşacağımı. Konuşuyorum işte.. Hadi Bakalım" yanıtını verdi.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN