Almanya Nakliye ve Lojistik Hizmetlerinde Şah Lojistik

Uluslararası ticari faaliyetlerin sıklıkla sürdürüldüğü ülkelerden birisi de Almanya ülkesidir.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Türkiye – Almanya ticari ilişkiler kapsamında lojistik faaliyetlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu anlamda hizmetlerini sürdürmeye devam eden Şah Lojistik firması, Almanya nakliye ihtiyaçlarında müşterilerin yanında yer Almaya devam etmektedir.

Türkiye – Almanya ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye ve frigo nakliye hizmetlerini sağlamaktadır. Almanya ülkesine ihraç edilen ürünler arasında sebze, meyve ve tekstil ürünleri yer almaktadır. Bunun dışında ağır yük nakliyesi, proje nakliyesi ve konteyner nakliye faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Günümüzde lojistik sektöründe önemi gittikçe artan parsiyel nakliye hizmetleri Şah Lojistik firması tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Lojistik sektöründe doğan her türlü ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefleyen Şah Lojistik, Almanya parsiyel nakliye faaliyetlerinde de yer almaktadır. Türkiye – Almanya arasında parça yük göndermek isteyen müşterilere nakliye çözümleri sunmaktadır. Gönderilerin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılması için gerekli planlamalarını gerçekleştirmekte ve her süreçte müşterilerine gerekli destekleri sağlamaktadır. Özellikle parsiyel nakliye hizmetlerinde önemli bir yere sahip olan kapıdan kapıya teslimat imkanı sağlanmaktadır. Müşterilerin istediği noktadan alınan yükler teslimat noktalarına ulaştırılmaktadır. Almanya nakliye fiyatları birçok faktörler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Müşterilerin göndermek istedikleri yükler ile ilgili gerekli bilgiler temin edilerek hesaplamalar gerçekleştirilmektedir. Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip olan nakliye hizmetlerinden bir diğeri de frigo nakliyedir.

Şah Lojistik firması Almanya nakliye  frigo hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Türkiye – Almanya arasında taşınması gereken gıda ürünlerini güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Nakliye faaliyetlerinde frigorifik araçlar kullanılmakta ve gıda ürünleri için gerekli ısı koşulları sağlanmaktadır. Alanında deneyimli personeller ile sürecin sorunsuz bir şekilde sonlandırılması hedeflenmektedir. Türkiye – Almanya nakliye faaliyetlerinde önemli bir konuyu da nakliye fiyatı oluşturmaktadır.

Nakliye fiyatları Şah Lojistik firması bünyesinde görev alan uzman ekip tarafından hesaplanmakta ve her zaman en uygun fiyatlar sunulmak için gerekli planlamalar gerçekleştirilmektedir. Şah Lojistik firması müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde en iyi şekilde varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN