Sarıeroğlu'ndan Yanılmaz'a Ziyaret

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Elazığ Belediyesi'ni ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 -

İl-İlçe belde ve Belediye Başkanlarıyla Sivrice ilçesinde toplantı yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu daha sonra Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nun Elazığ Belediyesi ziyaretine AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nu Elazığ Belediyesi’nde Zabıta Haftası dolayısıyla minik zabıtalar karşıladı.

Ziyarette Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Çöpten Enerji Üretim Tesisi, ELBÜS, Cip Mesire Alanı, Şehit Polis Fethi Sekin Mesire Alanı başta olmak üzere Hayır çarşısı, El Emeği Göz Nuru Çarşışı gibi faliyette olan bir çok projeyi anlatan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ise gerçekleştirilen çalışmaların çok başarılı ve önemli hizmetler olduğunu söyleyerek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından bir süre sohbet eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’na daha sonra Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN