Elazığ Belediyesinin Karakoçan'a Yaptığı Parka Tam Not

Elazığ Belediyesi tarafından ilçelere yapılan parklar ilçe sakinleri tarafından tam not aldı.

Başkan Yanılmaz Verdiği Sözü Yerine Getirdi, İlçe Parkları Yapılıyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın büyükşehir belediyesi mantığıyla yürüttüğü projeler kapsamında ilçelere sözünü verdiği çocuk parkı ve piknik alanları yapım çalışmaları devam ediyor. 10 ilçeye sosyal alan yapım sözü veren Başkan Yanılmaz, Karakoçan, Sivrice ve Baskil’de start alan çalışmaların kısa sürede diğer ilçelerde de tamamlanacağını kaydetti.

Karakoçanlılardan Başkan Yanılmaz’a Teşekkür

Elazığ Belediyesi tarafından Karakoçan’da başlatılan ve 20 bin m2’lik alan üzerine inşa edilen mesire alanında çocuk oyun gruplarından spor ve kameriyelere kadar her ihtiyacın düşünülerek projelendirildiği çalışmalar sürüyor. Karakoçan’ın merkez mahallelerinin yanı sıra Sarıcan ve Palu’nun Beyhan beldesin de devam eden park yapım çalışmaları kısa sürede tamamlanarak hemşerilerimizin kullanımına sunulacak.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın sosyal belediyecilik kapsamında ayrım yapılmaksızın ilimizin bütün ilçelerine verdiği sözü yerine getirdiğini ifade eden ilçe sakinleri yeni sosyal alanlara kavuşacak olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan Yanılmaz: “Amacımız Elazığ’ın Her Noktasına Ulaşmak”

Belediyecilik anlayışlarında her insana hizmet götürmeyi ilke edindiklerini belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, amaçlarının sadece Elazığ merkeze değil memleketin her karış toprağına hizmet götürmek olduğunu kaydetti.

Hemşerilerimize huzuru, kaliteyi, konforu ve teknoloji ile birleştirerek sunmayı hedeflediklerini belirten Başkan Yanılmaz belediyeciliğin sadece yol, kaldırım, asfalt ve yapmak olmadığını, ailelerin, çocukların ve gençlerin kaliteli vakit geçirebilmelerini de sağlamak olduğunu vurguladı.

Bakmadan Geçme