Yeşilin Dokusu Cip Mesire Alanında Canlanmaya Devam Ediyor

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Bahçeşehir Koleji Anaokulu öğrencileri Cip Mesire Alanı'nda fidan dikimi gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 -

Fırat Üniversitesi iletişim fakültesi öğrencilerinin çevre sağlık ve iletişim dersi kapsamında hazırlanan sosyal sorumluluk projesinde Cip Mesire Alanı’nda Bahçeşehir Koleji Anaokulu öğrencileri ile birlikte fidan dikimi gerçekleşti. 

Projenin amacından bahseden İletişim Fakültesi Öğrencisi Fatih Ahmet Baltacı, “Projemizin amacı doğa sevgisini, anaokulu öğrencileriyle beraber üniversite öğrencilerimizle birlikte dikerek onlara doğa sevgisini aşılamak istedik. Tabi bu çalışmada emeği geçen Elazığ Belediyesi’ne, Bahçeşehir Kolejine, Elazığ Orman İl Müdürlüğü ve Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine, bütün hocalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” diye kaydetti.

İletişim Fakültesi Öğrencisi Mahmut Taşkın, “Burada ki amacımız anaokulu öğrencilerimize daha küçük yaşlarda doğa sevgisini aşılamak ve geleceğimiz olan çocuklarımıza güzel bir ortam sunmaktı. Bizde böyle bir projeye imza atmak istedik. Sağolsun gerek Elazığ Belediyesi olsun, gerek Elazığ Orman Müdürlüğü olsun, Fırat Üniversitesi olsun gerekli yardımları sundular bize”ifadelerini kullandı.

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Görevlisi Mehmet Fatih Çakar, “Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Çevre, Sağlık ve İletişim dersi kapsamında öğrencilerimizin hazırladığı sosyal sorumluluk kapsamında Bahçeşehir Anaokulu öğrencileriyle birlikte bugün fidan dikimi gerçekleştiriyoruz. Tabi bu dikim sembolik bir dikim. Önemli olan çevreye duyarlı olan herkesi bu şekilde girişimde bulunması. O zaman çevremiz daha güzel olacak, hayat daha güzel olacak ve küçük çocuklarımız ileriye daha güvenli daha huzurlu bir şekilde bakacak. İnşallah bu duyarlılığımız herkese örnek olacaktır”dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN