• Haberler
  • Spor
  • Ve Beklenen Oldu, Elazığspor'un başkanı Ahmet Fethi Yılmaz oldu

Ve Beklenen Oldu, Elazığspor'un başkanı Ahmet Fethi Yılmaz oldu

Elazığspor'da gerçekleşen Olağan Mali ve Olağanüstü Genel Kurul'da Ahmet Fethi Yılmaz başkan seçildi.

Elazığspor Olağan Mali ve Olağanüstü Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Elazığ Belediyesi Bünyamin Eroğlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da divana tek liste sunuldu. Tüm delegelerin oyunu alan Ahmet Fethi Yılmaz, bordo-beyazlı kulübün yeni başkanı oldu.

Ve Beklenen Oldu, Elazığspor'un başkanı Ahmet Fethi Yılmaz oldu

Yönetim Kurulu, Ahmet Fethi Yılmaz (Başkan), Aybars Uğurtaş, Bahadır Kubilay, Burak Yol, Devran Dilan Elmacı, Erbay Sertaş, Erkan Akpınar, Erkan Dinç, Eyyüp Yıldırım, Gürkan Bulut, Hanifi Yunus Biçer, Hasan Özkan Uygur, İlter Genç, Mehmet Akif Dumandağ, Mehmet Aslan, Melih Emiroğlu, Miraç Ayaz, Mustafa Şerifoğulları, Nurullah Yıldız, Özkan Aydın, Savaş Çimenoğlu, Şefik Su, Turgay Dil, Turgut Karabulut, Turgut Kılınç, Türker Yıldırım, Yunus Çelik ve Abdulkadir Aladağ isimlerinden oluştu.

Öte yandan Elazığspor’un 74 milyon 857 bin 146 TL olarak açıklandı.

Yorumlar 1
ferhat 09 Temmuz 2024 08:05

bu haber hakkında dusuncem..hayırlı olsun dıelım ama ndn her sene aynı senaryolarla karsılasıoz....sezon bıter mutlu oluruz ama baslamaya yakın aynı kareler para yok transfer tahtası ıcın ugras verıoz....ya allah askına bakın bursada 3 senedır acılmayan transfer tahtası 48 saatte toplanan para 300 mılyon bız 11 mılyon bulupta acamıoz ndn bole her sene anlamıs deılız..saygılarımla

Bakmadan Geçme