Polisi Kelepçeleyen Hoca 5 Yıllık Öcünü Böyle Aldı

Aydın'un Efeler ilçesine bağlı Eğikavak köyünde yaşayan bir imam, 5 yıl önce yaptığı düğünde kendisine eziyet eden polis arkadaşına yapılmadık eziyet bırakmadı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 -

Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı Eğikavak köyünde yaşayan bir imam, 5 yıl önce yaptığı düğünde kendisine eziyet eden polis arkadaşına yapılmadık eziyet bırakmadı. 5 yıllık öcünü polisi kelepçeleyip çeşitli imtihanlara tabi tutarak alan İlker Kaya adlı imam, damadın yaptıklarını burnundan getirdi.

Edinilen bilgiye göre; 2013 yılında dünya evine giren İlker Kaya’nın çocukluk arkadaşı olan Salih Yüksel, arkadaşı olan İlker Hoca’yı minareye çıkarıp minareden ‘Huriye seni çok seviyorum’ diye bağırttı. Ardından damada kadın elbisesi giydirip çamaşır ve bebek yıkattı. En yakın arkadaşının yaptıklarına hiç ses çıkarmayan İlker Kaya, hesabını Salih Yüksel’in düğününe sakladı.

Salih Yüksel 5 yıl aradan sonra Didim’de yaşayan Özge Yüksel ile evlilik kararı aldı. Önce Didim’de düğün yapan damadın köyündeki düğünde başına gelmeyen kalmadı. Köyün girişinde İlker Kaya ve arkadaşları, damadın ayakkabılarını çıkarıp önce gelin arabasının çevresinde her yıla 10 tur olmak üzere 50 tur attırdı. Ardından polis olan damada şişelerin üzerine dizilmiş yumurtaları lastik sapanı ile kırdırtmadan gelinin geçişine izin vermedi. Ellerini arkadan kelepçelediği damadı akla gelmedik şekilde zorlu sınava tabi tutan İlker Kaya’nın sınavı başta gelin Özge Yüksel olmak üzere herkes tarafından ilgiyle izlendi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN