Okul Sporları Futsal Yarı Final Elazığ'da Başladı

12 – 15 Mayıs Tarihleri arasında 14 ilden 180 sporcunun katıldığı Okul Sporları Futsal Yıldızlar Yarı Final müsabakaları Yakup Kılıç spor salonunda başladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Şehrimiz ev sahipliğinde gerçekleşen, 12 – 15 Mayıs Tarihleri arasında 14 ilden (Elazığ, Van, Adana, Şırnak, Bingöl, Mersin, Gaziantep, Trabzon, Hatay, Batman, Mardin, Kayseri, Kilis, Erzurum)  180 sporcunun katıldığı Okul Sporları Futsal Yıldızlar Yarı Final müsabakaları Yakup Kılıç spor salonunda  başladı.

Müsabakaya dair açıklamalarda bulunan İl Müdürü Abdulsamet Eren; Şampiyona Şehri Elazığ’ımızın ev sahipliği yaptığı Okul Sporları Futsal Yıldızlar Yarı Final müsabakaları başladı. Müsabakalarda küçük yaştaki sporcularımızın kazanmayı ne kadar istekli olduklarını gördük. Tabi müsabakaların yeni dostluklara, arkadaşlıklara vesile olduğunu gözlemledik. Bu Aziz şehrimizin bir ‘Spor Şehri Elazığ‘ olarak anılması adına her gün azim ve kararlılıkla çalışıyoruz. Bu sene içerisinde yaptığımız şampiyonaları ve grup müsabakaları bizim hedefimize adım adım gerçekleştiğini güzel bir kanıtı bu organizasyonlarda görev alan ekibime teşekkür ediyorum. Müsabakalarda tüm sporculara ve antrenörlere başarılar diliyorum. ‘Dedi.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN