Leyla Şahin Usta, Belediyenin Çalışmalarını Takdir Ediyorum

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ile AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Bulut, Elazığ Belediyesini ziyaret etti.

Leyla Şahin Usta, Belediyenin Çalışmalarını Takdir Ediyorum
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ile AK Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

BAŞKAN YANILMAZ: “ELAZIĞ’I YEPYENİ BİR ÇEHREYE KAVUŞTURDUK”

Ziyaret kapsamında belediye olarak gerçekleştirdikleri önemli projeleri aktaran Başkan Yanılmaz, Elazığ’ı yepyeni bir çehreye kavuşturduklarını belirterek şehrin yaşam kalitesini ileri seviyelere taşıdıklarını kaydetti.

ELBÜS, Kültür Park, Çöpten Enerji Üretim Tesisi, Hayvan Hastanesi, Hayır Çarşısı, spor kompleksleri, alt ve üst geçitler ile mesire alanlarına ilişkin bilgiler aktaran Başkan Yanılmaz,  Elazığ Belediyesi olarak kişi başına düşebilecek en fazla yeşil alanı ve yıl içerisinde en fazla asfalt döküm miktarını kendilerinin gerçekleştirdiklerini kaydetti.

AK Parti belediyeciliğinin insana dokunan unsurunu en fazla öne çıkaran belediye olduklarını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belirttiği gönül belediyeciliği anlayışını benimseyerek hizmet ettiklerini vurgulayan Başkan Yanılmaz,  hedeflerinin 2023 yılında en gelişmiş iller arasından ilk 10’a girmek olduğunu kaydetti.

BULUT: “ŞEHRİN GELİŞMESİ ADINA HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ”

Elazığ’ın gelişip kalkınması için hep birlikte çalıştıklarını belirten AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Başkan Yanılmaz’ın da bu paydaşlardan birini olduğunu kaydetti. Sürekli bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını ifade eden Bulut, özellikle ‘İpek Yolu’ projesinin kendisini ve hemşerilerimizi çok heyecanlandırdığını kaydetti. Projenin bir an önce hizmete sunulması için Başkan Yanılmaz ve diğer siyasilerle birlikte çok titiz bir şekilde çalıştıklarını belirten Bulut, güzel ve anlamlı bir hayali birlikte gerçekleştirdiklerini ve amaçlarının büyük bir bölümünün ise gençlere fayda sağlamak olduğunu söyledi.

USTA: “ELBÜS MÜTHİŞ BİR PROJE”

Elazığ Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetleri yerinde gezip gördüklerini belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Leyla Şahin Usta, “Parklarıyla, yeşil alanlarıyla, spor ve yürüyüş yollarıyla yapılan bütün çalışmaları yerinde gezip gördük, Elazığ Belediyesi’ni tebrik ediyorum” dedi.

Belediye hizmetlerinde vatandaş memnuniyetinin çok önemli olduğunu kaydeden Usta, özellikle yüzde yüz yerli ve milli olan elektrikli otobüslerin müthiş bir proje olduğunu kaydetti. Kendi ürünlerini üreten, imal eden ve pazarlayan bir ülke konumuna geldiğimizi ifade eden Leyla Şahin Usta, bu kapsamda ELBÜS’ün kendi gücümüzü görmemizi sağlayan önemli bir çalışma olduğunu ifade etti. Bir karıncayı dahi incitmeyen bir gelenekten geldiğimizi ve çok duyarlı bir millet olduğumuzu kaydeden Leyla Şahin Usta bu doğrultuda hayata geçirilen Hayvan Hastanesi’nin ise çok kıymetli olduğunu söyledi.

Bakmadan Geçme