İş Adamı Veysel Demirci'den Teşekkür Mesajı

Geçtiğimiz günlerde amcası oğlu Saim Demirci'yi kaybetmenin acısını yaşayan ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, acısını paylaşan herkese teşekkür etti.

Demirci, acısını paylaşan herkese teşekkür ederek, ‘’Bu zor günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp, uzaktan ve yakından gelerek, cenazemize katılan, acımızı paylaşan tüm dostlarımıza şahsım ve ailem adına bir kez daha teşekkür ediyorum’’ dedi.

Geçtiğimiz günlerde amcası oğlu Saim Demirci’yi kaybetmenin acısını yaşayan ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel DEMİRCİ, acısını paylaşan herkese teşekkür ederek, ‘’Bu zor günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp, uzaktan ve yakından gelerek, cenazemize katılan, acımızı paylaşan tüm dostlarımıza şahsım ve ailem adına bir kez daha teşekkür ediyorum’’ dedi. 

ZİVER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘’Ahirete göç eden amcamoğlu Saim Demirci’yi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Bu zor günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp, uzaktan ve yakından gelerek, cenazemize katılan, acımızı paylaşan, telefonla veya çeşitli iletişim araçlarıyla taziyelerini ileten tüm dostlarımıza şahsım ve ailem adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Rabbim tüm ölmüşlerimize merhametiyle muamele eylesin. Mekanları Cennet, Makamları Ali olsun’’ ifadelerine yer verdi.

İş Adamı Veysel Demirci'den Teşekkür Mesajı
İş Adamı Veysel Demirci'den Teşekkür Mesajı
İş Adamı Veysel Demirci'den Teşekkür Mesajı

Bakmadan Geçme