İl Başkanı Özkan, Fener Alayına Katıldı
CHP Elazığ İl Başkanı Av. Onur Özkan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının münasebetiyle yapılan fener alayı yürüyüşüne katıldı.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 105. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Elazığ'da fener alayı yürüyüşü düzenlendi.Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Onur Özkan'ında katıldığı fener alayı yürüyüşü, Gazi Caddesi'nde başlayan yürüyüş, Cumhuriyet Meydanı'nda son buldu. Binlerce kişinin katıldığı yürüyüş ve 100 metrelik Türk bayrağı renkli görüntüler oluşturdu.Yürüyüş sonunda katılımcılar, mehter takımının gösterisi izledi.
Bakmadan Geçme
![Elazığ'da ilçe müftüleri toplantısı gerçekleştirildi](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-ilce-muftuleri-topla_1721988181_rfIDt6.jpg)
![Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Fethi Sekin Şehir Hastanesi'nde hizmetleri inceledi](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/saglik-bakanligi-yetkilileri-f_1721980262_72FGqx.jpg)
![Başkan Seyrek: ''Atıl durumdaki tescilli 2 lojman, halk kütüphanesi yapılabilir''](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/baskan-seyrek---atil-durumdaki_1721980264_qgQHOs.jpg)
![3 dönüme trüf mantarı ekmişti, ilk hasadını yaptı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/3-donume-truf-mantari-ekmisti-_1721979722_Smrcxp.jpg)
![Elazığ'da iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 yaralı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-iki-otomobil-kafa-ka_1721945701_LRKgXs.jpg)
![Elazığ'da kontrolden çıkan otomobil park halindeki araçlara böyle çarptı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-kontrolden-cikan-oto_1721942821_tE05eO.jpg)