Fırat Üniversitesinde Önemli Bir Konferans Daha Gerçekleştirildi

Elazığ'da Serebral Palside Güncel Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yaklaşımları - Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Kariyer Planlama konulu konferans Fırat Üniversitesinde düzenlendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Fırat Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Topluluğu’nun organize ettiği “Serebral Palside Güncel Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yaklaşımları - Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Kariyer Planlama” konulu konferans Fırat Üniversitesi Mustafa Temizer Konferans Salonunda geniş katılım sağlanarak gerçekleştirildi. Gazi Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Bülent Elbasan Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon disiplini ile ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaştı. İdari açıdan kolaylıklar ve zorluklarla birlikte pratik uygulamada ideal yaklaşımları ve yakın gelecekte mesleğin gereksinimlerine göre yeni teknik bilgiler ışığında önerilerde bulundu.

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm başkanı Dr. Öğr. Üyesi Zübeyde Ercan ve Prof. Dr. Caner Feyzi Demir katılımcıların mesleki kariyer planlaması ve klinik pratik kapsamında kısa ve uzun vadede kendilerinden faydalanabileceklerini belirttiler. Ada Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne, Refika Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne koşulsuz destekleri için teşekkür ederiz. Toplantıya katılım ve katkılarından dolayı Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne ve tüm katılımcılarımıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN