Fırat Üniversitesi Hastanesinde Tıbbı Sekreterler Günü Kutlandı

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Murat GÖNEN, 29 Kasım Dünya Tıbbi Sekreterler Günü münasebeti ile hastanede görev yapan tıbbi sekreterleri hizmet yaptıkları yerlerde ziyaret ederek günlerini kutladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Doç. Dr. Murat GÖNEN ‘sizler bizim için çok kıymetlisiniz, hasta ile teması ilk geçen sizlersiniz, sizlerin yaklaşımı bizler için çok önemli’ dedi.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başmüdürü İlyas TÜRK de, 29 Kasım Dünya Tıbbi Sekreterler Günü dolayısı ile açıklamalarda bulundu.

Başmüdür İlyas TÜRK, hastanelerde sekretarya hizmetlerinin kurumsal yapıda oldukça önemli bir yere sahip olduğunu, tıbbi sekreterlerin hastalarla ilk temasa geçen, kurum için ilk izlenim olan ve sağlık bakım hizmetlerinin aksamadan zamanında yürütülmesi için gerekli planlamaların yapıldığı önemli bir nokta olduğunu dile getirdi.

İlyas TÜRK ‘hastaneler için önemi tartışılmaz olan bu meslek grubunun 29 Kasım Dünya Tıbbi Sekreterler Gününü kutluyorum’ dedi.

Fırat Üniversitesi Hastanesinde gerçekleştirilen Tıbbi Sekreterler Günü etkinliğine Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Murat GÖNEN ve hastane yöneticileri katıldı.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN