Elazığspor geleceğin yıldızlarını arıyor
Elazığspor Kulübü, takımın altyapısına kazandırılmak için futbolcu seçmeleri yapacak.
Elazığspor Kulübü, takımın altyapısına kazandırılmak için futbolcu seçmeleri yapacak.
TFF 2. Lige yükselen Elazığspor, takımın altyapısına kazandırılmak adına futbolcu seçmeleri yapacak. 6-15 yaş arası gençlerin katılacağı seçmeler tecrübeli antrenörler Alaattin Tutaş ile İlhan Aydın refakatinde yapılacak. Seçmelere katılmak isteyen futbolcu adaylarının Menekşe halı sahaya başvurabilecekleri belirtildi.
Bakmadan Geçme
![3 dönüme trüf mantarı ekmişti, ilk hasadını yaptı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/3-donume-truf-mantari-ekmisti-_1721979722_Smrcxp.jpg)
![Elazığ'da iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 yaralı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-iki-otomobil-kafa-ka_1721945701_LRKgXs.jpg)
![Elazığ'da kontrolden çıkan otomobil park halindeki araçlara böyle çarptı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-kontrolden-cikan-oto_1721942821_tE05eO.jpg)
![Elazığ'daki silahlı kavgada yaralanan şahıs hayatını kaybetti](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-daki-silahli-kavgada-ya_1721940483_jsckrv.jpg)
![Annenin Bu Sesine Kulak Verin !](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kelebek-hastasi-kizinin-tedavi_1721935442_J9KjNm.jpg)
![Elazığ'da silahlı kavga: 2 yaralı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-silahli-kavga-2-yara_1721933462_Gr53kR.jpg)