Elazığ Tarım İl Müdürü Ali Kılıç Oldu

Elazığ İl Tarım Müdürlüğü görevini uzun süredir başarılı bir şekilde sürdüren Dr.Turan Karahan görevden alındı.

Geçen günlerde Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğünde yaşanan değişimden sonra, Elazığ İl Tarım Müdürlüğündede görev değişimi yaşandı.Elazığ Tarım İl Müdürü Dr.Turan Karahan'ın yerine TKDK Personel ve Destek Hizmetleri Genel Koordinatörü Ali Kılıç atandı. 

PEKİ YENİ ELAZIĞ TARIM İL MÜDÜRÜ ALİ KILIÇ KİMDİR? 

1973 yılında Elazığ’da doğdu. 1995 yılında Fırat Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’nden bölüm birincisi olarak mezun oldu. 1998 yılında Fırat Üniversitesi Fen Fakültesi Su Ürünlerinde Avlama ve İşleme Teknolojisi Anabilim Dalında mastırını tamamladı. 1997 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nda öğretmen olarak göreve başladı. 2002 yılında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’na geçerek Ardahan İlinde Göle İlçe Tarım Müdürü olarak görev yaptı. 2006 yılında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü Su Ürünleri Hizmetleri Dairesi Başkanlığında Su Ürünleri Yüksek Mühendisi olarak görev yaptı. 06.07.2009 tarihinde Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde Enstitü Müdürü olarak atanan Sayın Ali Kılıç evli ve 3 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Yorumlar 2
Vedat 09 Şubat 2022 23:15

Reklamla ısrarla göz boyamaya bu işler yürümüyor. İşi ehline vermek gerekliydi. Haketmeyenide göndermek.

Hasbinallah 07 Şubat 2022 23:33

RABBİM HER İKİ KARDEŞİME DE HAYIRLAR NASİP ETSİN. TURAN KARDEŞİME HEM TKDK DA HEM DE İL MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEKİ KATKILARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR, ALİ KARDEŞİME DE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR NİYAZ EDİYORUM...

Bakmadan Geçme