Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonundan 470 Çocuğa Ayakkabı

Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonu hayırsever bir iş adamının katkısı ile 470 çocuğa kışlık ayakkabı yardımında bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 -

“Mutlu Olmak İçin Mutlu Et” sloganıyla çalışmalarına devam eden Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonu önemli bir etkinliğe daha imza atarak hayırsever bir işadamının da katkısıyla toplam 470 çocuğun yüzünü kış öncesi güldürdü.

Yapılan yardımlar hakkında bir değerlendirme yapan Elazığ İlim Yayma Cemiyeti İl Kadın kolları Başkan, Gülsüm SÖNMEZ “Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Yetim Komisyonu yetimlerin ve muhacirlerin yüzlerini güldürecek çalışmalarımız devam etmektedir. Yetim komisyonumuz toplam 470 çocuğumuza kışlık ayakkabı alarak bu yavrularımızı sevindirdi. “Mutlu Olmak İçin Mutlu Et” sloganıyla çalışmalarını sürdüren yetim komisyonumuz şunu bilmektedir ki yetimin başı okşandıkça, fakirin gözyaşı silindikçe, muhacirlere ensarhayat anlam kazanmaktadır. Biz biliyoruz ki Allah bir mazlumun duasında ve bir yetimin gözyaşındadır. Komisyon olarak yetimler için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN