Elazığ'da İtfaiye Güven Veriyor

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, İtfaiye Haftası nedeniyle yangın ve olaylara müdahale ederken kullandıkları araç ve gereçleri, öğretmenevi önünde açtıkları sergi ile vatandaşlara tanıttı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 -

Değişen ve gelişen teknolojiye uygun teçhizatın tanıtıldığı sergide, vatandaşların olası bir yangın anında yapması gereken doğru müdahale yöntemleri de uzman itfaiye erleri tarafından sergiyi ziyaret eden vatandaşlara uygulamalı olarak aktarıldı. Yediden yetmişe herkesin bilinçlendirilmesi adına açılan sergiyi Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’da ziyaret etti.

“BÜTÜN ARAÇLARIMIZI YENİLEDİK”

İtfaiye personelinin her açıdan tam donanımlı yetişmesi gerektiğini belirten Başkan Yanılmaz, göreve geldikleri günden itibaren itfaiye birimi için gerekli tüm teknik donanımı dünya standartlarına uygun hale getirdiklerini kaydetti. İtfaiye Müdürlüğü’ndeki bütün araç-gereçlerin 2014 yılından sonra değiştirilerek yerine daha modern ve kalitelilerinin temin edildiğini belirten Başkan Yanılmaz, bilinçli bir itfaiye ekiplerinin olduğunu ve olay yerine çok kısa sürede ulaşıp en doğru müdahaleleri yaptıklarını aktardı. Başkan Yanılmaz ayrıca Elazığ Belediyesi’nin hemşerilerimizi bilinçlendirmek üzere açtığı sergiye de çocuklar başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızı davet etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN