Bu İlçelerde Yaşayan Vatandaşlara Müjde

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut yazılı basın açıklaması yaparak müjde verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Adalet Bakanlığı nezdinde yürüttüğümüz görüşmeler sonucunda noterlik bulunmayan Ağın, Alacakaya, Arıcak ve Sivrice ilçelerimizde noterlik açılmasına ilişkin karar Adalet Bakanımız Sayın Bekir Bozdağ tarafından imzalanmıştır. Sayın Bakanımıza yakın ilgi ve  alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Böylelikle ilçelerimizde yaşayan hemşehrilerimizin bir talebi daha karşılanmış oldu. Şehrimizin her tarafında hizmet üretmek için çalışıyoruz.

Yeni noterlikler Ağın, Alacakaya, Arıcak ve Sivricemize hayırlı ve uğurlu olsun.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • 432 | 25 Haziran 2022 18:32

    elazığ vekilleri yıllarca palu ve yakın ilçelerinden olduğu sürece bu memleket hakettiği hizmetleri ilçe belde köyleriyle alamaz biz gerçeği söylüyoruz bu asla inkar edilecek değildir ne olsa palulu böyle bir siyasi yerel yönetim olurmu kabul etmiyoruz paluların efendi yönetimi diğerlerininde afrikalılar gibi köle olmasını kabul etmiyopruz efendi köle hizmeti artık bu genel seçimde son bulacaktır o zaman akp sırtında kimler adam oluyor hepsi bindikleri değirmeni terkedecektir kendi çıkarlarına hizmet edenler sandıkta kurtulamayacaklar yeterki sandık gelsin

BUNLARA DA BAKIN