Baskil Kaymakamı Kundakçı, Söğütdere Köyünü Ziyaret Etti
Baskil Kaymakamı Ömer Tuğrul Kundakçı, Söğütdere köyünü ziyaret etti.
Kaymakam Kundakçı, Söğütdere köyünü ziyaret etti, vatandaşlarla görüştü. Vatandaşların sorunlarını yerinde tespit etmek ve talepleri dinlemek amacıyla fırsat buldukça köy ziyaretleri gerçekleştirdiğini belirten Kundakçı, ziyaretlerde yürütülen çalışmaları da yerinde görme fırsatı bulduğunu söyledi.
Kundakçı, "Vatandaşlarımızın taleplerini imkanlar ölçüsünde gerçekleştiriyoruz. Devletimiz her zaman milletinin yanında." dedi.
Bakmadan Geçme
![3 dönüme trüf mantarı ekmişti, ilk hasadını yaptı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/3-donume-truf-mantari-ekmisti-_1721979722_Smrcxp.jpg)
![Elazığ'da iki otomobil kafa kafaya çarpıştı: 2 yaralı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-iki-otomobil-kafa-ka_1721945701_LRKgXs.jpg)
![Elazığ'da kontrolden çıkan otomobil park halindeki araçlara böyle çarptı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-kontrolden-cikan-oto_1721942821_tE05eO.jpg)
![Elazığ'daki silahlı kavgada yaralanan şahıs hayatını kaybetti](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-daki-silahli-kavgada-ya_1721940483_jsckrv.jpg)
![Annenin Bu Sesine Kulak Verin !](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/kelebek-hastasi-kizinin-tedavi_1721935442_J9KjNm.jpg)
![Elazığ'da silahlı kavga: 2 yaralı](https://i.elazighaber23.com/c/90/832x468/s/dosya/haber/elazig-da-silahli-kavga-2-yara_1721933462_Gr53kR.jpg)