• Haberler
  • Genel
  • Başkan Mitat Ulaş, Baskil'imiz Gün Geçtikçe Gelişiyor

Başkan Mitat Ulaş, Baskil'imiz Gün Geçtikçe Gelişiyor

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, öncülüğünde Baskil ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyaretlere Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş,Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, Elazığ İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı, Elazığ İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Ramazan Polat, Elazığ Ticaret İl Müdürü Bilal Öztürk, Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mustafa Yavuztürk, Elazığ KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa, Elazığ TKDK İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz, Elazığ Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan ve Anadolu Realist Hareketi Derneği Genel Başkanı Erhan Eğit katıldı.

Heyet ilk olarak, Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Murat’tan Baskil hakkında bilgiler alan heyet, Baskil için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat, ziyaret dolayısıyla çok memnun olduğunu ifade ederek “Görev yaptığım süre içinde kurum müdürleri ve STK başkanlarının birlikte ilk defa bu kadar kalabalık bir şekilde ziyaret edildik. Bu birlik ve beraberlik ortamı bizleri çok mutlu ediyor. Bugün kurum müdürlerimize ve STK başkanlarımıza güzel ilçemiz Baskil hakkında bilgiler verdik. Kurumlarımız hakkında bilgiler aldık ben ziyaret dolayısıyla kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

TESİSLERDE İNCELEME

Heyet daha sonra Baskil ilçesinde faaliyet gösteren kayısı entegre tesisini ve tekstil fabrikasını ziyaret etti.Ziyarette işletme yetkilileri ve çalışanlarla bire bir sohbetler gerçekleştiren heyet, işletmeler hakkında bilgiler aldı.

BAŞKAN ULAŞ: “BASKİLİMİZ GÜN GEÇTİKÇE GELİŞİYOR”

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Memleketi Baskil’e kurum müdürleriyle çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Baskil ilçemiz son yıllarda yapılan yatırımlarla emin adımlarla gelişmesine devam ettiğini söyledi.

Başkan Ulaş; “Bugün kurum müdürlerimiz ve STK başkanlarımızla Baskil ilçemize bir dizi ziyaret gerçekleştirdik. İlk olarak Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat’ı makamında ziyaret ettik. Bizleri kabul ettiği için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Ziyaretlerimize ilçemizde faaliyet gösteren kayısı entegre tesisini ve tekstil fabrikasıyla devam ettik. Tesislerimizde yetkililer ve çalışanlarımızla bir araya geldik. Ziyaretlerimizde çok önemli istişareler gerçekleştirildik. Ben ziyarete katılan kurum müdürlerimize ve STK başkanlarımıza teker teker teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bakmadan Geçme