Başkan Işıkver, Elazısğpor Şehrimize Çifte Bayram Yaşattı

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver, bugün oynanan Fatsa Belediyespor maçıyla 3. Ligde kalmayı garantileyen Elazığspor ile ilgili basın açıklaması yaptı.

MHP Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver açıklmasında; "55 Yıllık koca çınarımız olan  Elazığspor’umuz üstün bir kenetlenme ve mücadele örneği göstererek zor bir süreci kümede kalarak tamamlamış ve şehrimize çifte bayram yaşatmıştır.

Elbette ki büyük Elazığspor ve büyük taraftarımızın hakkı şampiyonluklar kutlamaktır. Şampiyonluk kutlamalarını da önümüzde ki sezon ve sezonlarda yaşayacağımıza olan inancımız ise canlıdır diridir. Türkiye ve Dünyada  büyük kulüplerin bile sıkıntılar yaşayabildiği gerçeğini göz önünde bulundurursak, Elazığspor’umuzun da bu sezon zor bir süreç yaşadığını ve zorluklara rağmen son dakikaya kadar mücadeleden vazgeçmeyerek kümede kalmayı garantilemiş olmasının enazından bu sezon için başarı sayılabileceğini ifade etmek isteriz.

Bu zor ve stresli süreçte Elazığspor’umuza maddi ve manevi desteklerini eksik etmeyerek umutların tükenmeye yüz tuttuğu ve son saatlere girildiği bir zaman diliminde, Camianın kenetlenmesinde ve umutların yeşermesinde büyük pay sahibi olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na; Kararlı ve azimli duruşundan taviz vermeden kümede kalınacağına inanan ve bu inançlarını sahada her şeylerini ortaya koyarak başaran Futbolcularımıza da aşılayan Elazığspor Kulüp Başkanı Sayın Serkan Çayır’a, değerli Yönetimine ve Elazığspor Teknik Direktörü Alaettin Tutaş Hocamız ile teknik ekibine; Kendilerine inananları mahcup etmeyerek şehrimizi sevince boğan pırıl pırıl Futbolcularımıza, Yağmur çamur soğuk sıcak demeden, iç saha dış saha demeden bu mücadelenin büyük ve güçlü bir parçası olan 12. adam misyonunu fazlasıyla yerine getiren taraftar ve taraftar gruplarımıza;  Büyük Elazığspora desteğini her daim hissettiren şehrimizin değerli yazılı ve görsel basınına; Ve dahi katkılarından dolayı isimlerini sayamadığımız ama katkılarını iyi bildiğimiz emeği geçen herkese Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı ve Şehrimiz adına teşekkür ederiz.

Önümüzde ki sezon da yeni ve modern stadyumumuz da şampiyonluk kutlamaları yapabilmeyi, şampiyonluk mesajları yayınlayabilmeyi diliyor ve inanıyoruz." ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme