Başkan Çadırcı Yılın Belediye Başkanı Seçildi

Göreve geldiği günden bugüne Yazıkonak Beldesi'nde yürüttüğü çalışmalarla göz dolduran, Başkan Hatif Çadırcı, Kent & Başkan Dergisi tarafından her yıl online olarak düzenlenen ve halkın oyları ile belirlenen anket sonucuna göre yılın en başarılı belediye başkanı ödülüne layık görüldü.

Kayseri’de bir otelde düzenlenen programa Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, milletvekilleri, belediye başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

BAŞARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

Törende Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı beldeye sunduğu hizmetler dolayısıyla Yılın Belediye Başkanı ödülü Kent & Başkan Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Okan Geçgel tarafından verildi.

BAŞKAN HATİF ÇADIRCI, YAZIKONAK BELDESİ İÇİN GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK ÇALIŞIYORUZZ

Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı, beldeye birçok proje kazandırdıklarını bundan sonra da aynı azimle çalışacaklarını belirterek şunları kaydetti:

“Göreve geldiğimiz günden itibaren beldemizde birçok hizmeti gerçekleştirdik. Yollarımız, kaldırımlarımız, parklarımız olmak üzere şu ana kadar yapılmamış çok sayıda çalışmayı belde halkımızın hizmetine sunduk. Belediyemiz makine parkına dahil ettiğimiz araçlarla beldemiz için hizmet ağını genişlettik. Bundan sonra da aynı kararlılıkla çalışacağımızı belirterek, Kent & Başkan Dergisi’ne ve oylamada bizleri tercih eden vatandaşlara şükranlarımı sunuyorum”.Dedi.

Başkan Çadırcı Yılın Belediye Başkanı Seçildi
Başkan Çadırcı Yılın Belediye Başkanı Seçildi

Bakmadan Geçme