• Haberler
  • Politika
  • Başkan Adayı Septioğlu, Elazığ'ımız İçin Şimdi Değişim Zamanı

Başkan Adayı Septioğlu, Elazığ'ımız İçin Şimdi Değişim Zamanı

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, yaklaşan seçimler öncesi vatandaşların yoğun ilgi ve desteğiyle ziyaretlerine devam ediyor.

Şehri karış karış gezerek vatandaşlarla kucaklaşan Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu son olarak Çaydaçıra Mahallesinde esnafları işyerlerinde tek tek ziyaret etti, cadde cadde sokak vatandaşlarla sohbet etti.

Esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen, hazırladıkları projeler doğrultusunda şehrin geleceğine ilişkin istişarelerde bulunan Başkan Adayı Septioğlu, “Elazığ’ımız için şimdi değişim zamanı. Şimdi birilerine kırmız kart gösterme zamanı. Bizim derdimiz makam, mevki, koltuk değil. Hiçbir zaman da olmadı. Bu millet bizden israftan uzak, hak ve adalet çizgisinde hizmet bekliyor. Bizim algı oluşturmak gibi bir gayretimiz yok, hemşehrilerimiz güçlü bir destekle yanımızdalar. İnşallah hep birlikte 31 Mart’ta bunu sandığa yansıtarak, Elazığ’ımızı hak ettiği belediyecilik anlayışıyla buluşturacağız.” dedi.

Bakmadan Geçme