31 Aralık'ta Pertek Belediyesi Feribot Seferleri Ücretsiz

Pertek Belediyesi, vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla, belediyeye ait feribot seferlerini 31 Aralık'ta ücretsiz yapacak.

Elazığ-Pertek arasında ulaşımı sağlayan Pertek Belediyesi’ne ait feribot, 2022 yılının son günü ücretsiz sefer yapacak.

Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, yeni yılın son gününde vatandaşların ulaşımlarını kolaylaştırmak ve daha konforlu hale getirebilmek amacıyla ücretsiz sefer düzenleyeceklerini söyledi.

ALAN: “31 ARALIK 2022 TARİHİNDE BELEDİYEMİZE AİT FERİBOTTAN ÜCRET ALINMAYACAK”

Başkan Alan, 31 Aralık günü Pertek Belediyesine ait feribotların gün boyu ücretsiz sefer yapacağını belirterek, böylece yılbaşı tatiline gidecek vatandaşlara katkı sunacaklarını kaydetti. Alan, “31 Aralık 2022 tarihinde belediyemize ait olan feribot seferleri ücretsiz olacak. İnsanların aileleriyle daha rahat gidip gelmeleri için ekonomik anlamda katkı sunmak istedik vatandaşlarımıza, bu sadece Elazığ ve Tunceli’deki vatandaşlarımızdan ziyade önceden de birçok yerde bahsettim feribotlarımızda hem Doğu Akdeniz illerinde bulunan hem de Doğu Karadeniz illerinde bulunan vatandaşlarımız da geçiyor. Dolayısıyla bölgesel bir katkı sunuyoruz ekonomik anlamda. Herkese şimdiden mutlu yıllar diliyorum ve 31 Aralık 2022 tarihinde Pertek Belediyesi’ne ait olan feribottan da ücret alınmayacağını buradan vatandaşlarımıza duyuruyorum” dedi.

Bakmadan Geçme