Üniversite Öğrencileri Spor Alışkanlığına Dikkat Çekti

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri 'Kampüste Spor Vakti' adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından spor alışkanlığını kazandırmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi.  

Dr. Öğretim Görevlisi Mehmet Fatih Çakar koordinesinde yürütülen proje kapsamında öğrenciler ısınma egzersizlerinin ardından voleybol, futbol oynayarak eğlenceli vakit geçirdi.

Spor Eğitim uzmanı Mehmet Demirbağ eşliğinde spor yapan öğrencilerden Gülşah Cirit Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediğimiz “Kampüste Spor Var” etkinliğimiz var. bugüne özel bir çalışmamız olacak. Çalışmamızın amacı kampüste akademisyenler ve öğrenci arkadaşlarımız ile birlikte spor alışkanlığını geliştirmek. Basit spor egzersizleri yapacağız. Bunlar günlük yaşantımızda da evimizde yapabileceğimiz kendimize çok faydalı olabilecek egzersizler umarım etkinliğimiz başarılı olur. Antrenörümüz eşliğinde yapacağız. Birçok misafirimiz katıldı. Misafirlerimizin en önemlilerinden bir tanesi Mehmet Demirbağ. Kendisi milli bir sporcu” dedi. 

Etkinlik çiçek takviminin ardından sona erdi.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN