Uluslararası Başarı Hikâye Ödülleri 2022 Sahiplerini Buldu, Elazığlı Şirket Ödüle Layık Görüldü

RM'C PMU MASTER Uluslararası Başarı Hikâye Ödülleri 2022 töreninde 'Yılın En İyi Çıkış Yapan Reklam Ajansı' ödülüne Axakal Creative Design layık görüldü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

RM’C PMU MASTER Uluslararası Başarı Hikâye Ödülleri 2022, töreninde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Reklam Ajansı Ödülü” Axakal Creative Design’e takdim edildi. İstanbul’da bir otelde düzenlenen törende yılın enleri sahiplerini buldu.

RM’C PMU MASTER tarafından gerçekleştirilen geceye iş, sanat ve medya dünyasından birçok isim katıldı. Deniz Akkaya ile DJ Uğurcan Bozcağaç’ın sunumunu üstlendiği Uluslararası Başarı Hikâye Ödülleri 2022’de Yılın En İyi Çıkış Yapan Reklam Ajansı Ödülü Axakal Creative Design’e verildi.

Ödülü, Axakal Creative Design Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Aksakal ve Axakal Creative Design Genel Müdürü Barensel Sayın aldı. Yılın En Başarılı Reklam Ajansı Ödülünü alan Serkan Aksakal, ajans olarak çalışmalarını devam ettireceklerini belirterek kendilerini ödüle layık görenlere teşekkür etti. Başarının ekip işi olduğunu ifade eden Ajansın Genel Müdürü Baransel Sayın, reklamın en iyisini yaptıklarını söyledi.

TÖRENDE ÖDÜL ALAN BAZI KİŞİ VE KURUMLAR

Hayat Boyu Yaşam Ödülü: Sevgi Can Danlı

Yılın En İyi Müzik Yorumcusu: Aslı Güngör

Yılın En Başarılı Astroloğu: Şenay Devi

Yılın En İyi Çıkış Yapan Uluslararası ‘FM Dergisi’ Haber Müdürü: Habib Babar

Yılın Onur Ödülü: Deniz Seki

Yılın En İyi Çıkış Yapan Magazin Yorumcusu: ‘Beyaz TV’: Pınar Eliçe

Yılın En Başarılı Reklam Ajansı Ödülü: Axakal Creative Design - Serkan AKSAKAL – Baransel SAYIN (Genel Müdür)

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN