Milletvekili Bulut'tan Öğrencilere Sürpriz Ziyaret

AK Parti Elazığ İl Başkanlığının düzenlediği Vatandaşla Buluşma Toplantısında sorunları ve talepleri dinleyen AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, programın ardından üniversite öğrencilerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Fırat Üniversitesi Kütüphanesini ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Sürpriz ziyarette öğrencilerle selamlaşan Milletvekili Metin Bulut, gençlerin taleplerini ve önerilerini dinledi. Milletvekili Bulut'a Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş da eşlik etti. 

Ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunan Milletvekili Metin Bulut, "Bugün spontane gelelim dedik. 'Gençlerle buluşalım, onları dinleyelim' dedik. Öncelikle nezaketinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Hazırlanmış bir program değil. Kurgu olsun istemedik. Habersiz gidelim dedik. Rektör Hocam da sağolsun bize eşlik etti. Sizler bizim için kıymetlisiniz. Bunu bilmenizi istiyorum." dedi.

"EMANETİ GENÇLERE TESLİM EDECEĞİZ"

Gençliğin önemine vurgu yapan Milletvekili Metin Bulut, "Gençlik sadece bizim geleceğimiz değil anı zamanda şu anımız. Bizler emanati günün birinde sizlere teslim edeceğiz. O yüzden en büyük yatırımın sizlere yapılması gerekiyor. Bu sebeple gelip bakalım dedik. 

"BU ÜLKENİN GENÇLERİ KÜTÜPHANELERDEN ÇIKMASIN"

Bir öğrencinin 'kütüphaneler yetersiz kalıyor, daha çok kütüphaneye ihtiyaç var' şeklindeki talebine cevap veren Bulut, "Hamdolsun bugün kütüphanelerde yer yok. Ne güzel. Kütüphaneler bize yetmiyor. Ne güzel bir şey. İnşallah kütüphanelerimiz bize yetmesin. Biz de kütüphanelerimizi daha büyütelim. Bu ülkenin gençleri kütüphanelerden çıkmasın. Böyle eksik başla göz üstüne." Siz yeter ki çalışın, ne eksiğiniz olursa olsun, biz burdayız. Siz yeter ki çalışın, kendinizi yetiştirmek için çabalayın…

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN