Güneydoğu Kariyer Fuarında Ziver Holding Standı Yoğun İlgi Gördü

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde, Fırat Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen 'Güneydoğu Kariyer Fuarı'nda, Ziver Holding tarafından açılan stant öğrencilerin ve ziyaretçilerin akınına uğradı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Kariyer fuarında yer alan Ziver Holding, bünyesinde bulundurduğu İnşaat, Havacılık, Petrol, Sigorta ve Gıda şirketleriyle ilgili öğrencilere ve ziyaretçilere çeşitli bilgilendirmelerde bulundu.

Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci’nin de katıldığı kariyer fuarında, il protokolü de stantı ziyaret ederek, bu önemli fuara katıldıkları için İş insanı Demirci’ye teşekkür ettiler.

Güneydoğu Kariyer Fuarının ana sponsoru olduklarını belirten Ziver Holding Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Demirci, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde, Fırat Üniversitesinin ev sahipliğinde düzenlenen “Güneydoğu Kariyer Fuarı”nda Holding olarak stant açtıklarını ve öğrencilerin iş ve staj başvurularını aldıklarını belirtti.

Öğrencilerin özellikle İnşaat ve Havacılık konusunda staj ve iş başvurusu yaptıklarının altını çizen Demirci, başarılı organizasyondan dolayı Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’a, üniversite yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN