Fırat Üniversitesi Türkiye Gündeminde

Fırat Üniversitesi tarafından tercih döneminde üniversitenin ve Elazığ'ın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla Twitter'da başlatılan 'FıratSeniBekliyor' kampanyası büyük bir başarıya ulaşarak Türkiye gündemine girdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Binlerce paylaşımın yapıldığı kampanyada #FıratSeniBekliyor etiketi Türkiye gündeminde dördüncü sıraya yerleşti. Elazığ ve üniversitenin tanıtımı, öğrencilere üniversitenin değerlerini anlatmak amacıyla Tanıtım Günleri etkinlikleri kapsamında Twitter’da kampanya başlatıldı.

Fırat Üniversitesi Türkiye Gündeminde

Twitter’da saat 20.00 itibariyle başlayan kampanya kapsamında dakikalar içerisinde binlerce paylaşım yapıldı. Yapılan paylaşımlarda Fırat Üniversitesi ve Elazığ’ın kalitesi, değerli ve farkındalıkları anlatıldı.

Binlerce paylaşımın yapıldığı Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından başlatılan #FıratSeniBekliyor etiketi Türkiye gündeminde dördüncü sıraya yerleşti. BİNLERCE PAYLAŞIM YAPILDI Fırat Üniversitesi tarafından başlatılan kampanyaya İl yöneticileri, siyasetçiler, bürokratlar, akademisyenler ve vatandaşlar büyük destek sağladı.
 

 

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN