Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

ETSO Başkanı Alan, şehir için talepleri açıkladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ iş dünyasının taleplerini ve atılması gereken adımları açıkladı.

İdris Alan’dan Manifesto

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ iş dünyasının sorunlarının çözülmesine yönelik olarak seçimler sonrasında atılması gereken adımlar ile ilgili olarak bir manifesto yayınladı.

Elazığ TSO mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) mart ayı olağan meclis toplantısı, düzenlenen iftar programı ile birlikte gerçekleştirildi.

Çemişgezekliler Derneği üyeleri Başkan Alan ile bir araya geldi

Çemişgezekliler Derneği Başkanı Gürkan Öztürk ve dernek üyeleri, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan'ı ziyaret etti.

Başkan İdris Alan, Milletvekili Metin Bulut’a Teşekkür Mesajı Yayınladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, yeni dönemde Milletvekili adaylığına talip olmadığını açıklayan Metin Bulut’a birlikte çalıştıkları dönemlere istinaden teşekkür etti.

ETSO Başkanı Alan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

Elazığ TSO Başkanı İdris Alan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu Ziyaret Etti.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve GTİ Başkanı Arif Parmaksız'ı ziyaret etti.

Başkan Alan, Deprem Nedeniyle Gerçekleştirilecek Tescil İşlemleri Ücretsiz Olacaktır

Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası başkanı İdris Alan, Deprem Nedeniyle Gerçekleştirilecek Tescil İşlemleri Ücretsiz Olacaktır dedi.

Elazığ Baskilliler Derneğinden Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret

Elazığ Baskilliler Derneği Yönetim kurulu üyeleri, Ticaret ve Sanayi odasına bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Alan Duyurdu, Oda Borçlarına Yapılandırma Fırsatı

7440 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun 12.03.2023 tarihli Resmi gazetede yayımlanmıştır.

Elazığ’ın Kariyer Platformu Hizmete Başladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Seçim döneminde vadettikleri, Elazığ’da istihdam sorununun çözümüne katkıda bulunacak platformun yoğun katılım ile gerçekleşen lansman ile hayata geçtiğini duyurdu.

Başkan Alan, Depremde Zarar Gören KOBİ’lerimizin İçi rahat Olsun.

ETSO Başkanı İdris Alan, KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa ile bir araya gelerek, ilimizde faaliyetlerini sürdüren KOBİ statüsündeki işletmelerden depremde malları zarar görenler için verilecek devlet destekleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

ETSO Başkanı Alan: ''KGF destek paketleri konusunda müdahalemizi gerçekleştirdik''

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, yaşanılan depremler sonrası açıklanan KGF destek paketlerinin Elazığ'ı barındırmaması üzerine TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ve Kredi Garanti Fonu Başkanı Erdoğan Özegen'i arayarak durumu bildirdiklerini ve çözüm talep ettiklerini belirtti.

Başkan Alan, 'Bu şehir kenetlendiği zaman elde edemeyeceği hiçbir şey yok'

Deprem sebebiyle ağır bir mağduriyet yaşayan Elazığ'ın genel hayata etkili afet bölgesi ilan edildiğini aktaran Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan İdris Alan, Biz birlikte güzlüyüz. Bu şehir kenetlendiği zaman elde edemeyeceği hiçbir şey yok dedi.

Milletvekili Ağar, Elazığ'ımızın Afet Bölgesi İlan Edilmesiyle İlgili Gerekli Adımları Attık

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan'ı ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, Elazığ’ın Genel Hayata Etkili Afet Yasası kapsamına alınması konusunda açıklamalarda bulundu.

Toplantıda depreme yakalanan katılımcılar 'besmele' çekti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen toplantı sırasında 5.3'lük deprem meydana geldi. Toplantıya katılanlar besmele getirerek depremin durmasını bekledi.

Başkan İdris Alan'dan Esnafa Çağrı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan vatandaşların ihtiyaç tedariği noktasında sıkıntı yaşanmaması adına esnafa çağrı yaptı.

Başkan Alan, 'Elazığ, Cumhuriyetimizin 100. yılında, 2022 yılında kırdığı ihracat rekorunu geliştirecektir'

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2022 ihracat rakamlarını değerlendiren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı İdris Alan, Elazığ'ımızın tarihinin en büyük ihracat rakamına ulaştığını görüyoruz. Elazığ cumhuriyetimizin 100. yılında, 2022 yılında kırdığı ihracat rekorunu geliştirecektir dedi.

2022 Yılında Elazığ Tarihinin En Büyük İhracatı Gerçekleşti

2022 Yılı Elazığ için tarihi bir rekorla kapandı. Elazığ ihracatı önceki yıl rekor kırarak 335 Milyon 893 bin Dolar ile gerçekleşmişti.

ETSO Başkanı Alan göreve başladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan yeni yönetimi ile birlikte görevine başladı.

ETSO Başkanı İdris Alan Oldu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sonuçlandı.

Elazığ TSO başkanlık seçimi heyecanı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (TSO) üyeleri, yeni başkan ve yönetimini belirlemek üzere sandık başına gitti.

ETSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ ve Ekibinden Esnaf Gezisi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ ve ekibi Cuma Namazı sonrasında Kuyumcular Çarşısı ile Çarşı Mahallesi esnafını ziyaret etti.

ETSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Adım Adım 3'üncü Dönem Başkanlığa

12 Kasım 2022 Cumartesi günü Koç İlköğretim Okulu’nda yapılacak olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine ‘Sarı Renk Oy Pusulasıyla’ iddialı bir şekilde hazırlanan Elazığ TSO eski başkanlarından Ali Şekerdağ, seçimlerle ve projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

ETSO Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, Adaylıktan Çekildi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi,12 Kasım Cumartesi günü yapılacak ETSO seçimlerinde adaylıktan çekildiğini söyledi.

ETSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ'dan STK'lara Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, sivil toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdürüyor.

ETSO Mevcut Yönetiminden Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi’nin Ekibine Katılım

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi’nin yönetimine ETSO’nun mevcut yönetiminden katılım.

ETSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Sanayi Sitesi Esnaflarıyla Bir Araya Geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, ilimiz ekonomisinin can damarlarından olan sanayi sitesi esnaflarıyla bir araya geldi.

ETSO Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi'den İlçelere Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, Seçim çalışmaları kapsamında üç ilçeye ziyaret gerçekleştirdi.

ETSO Başkan Adayı Ali Şekerdağ'dan Kuyumcular Odasına Ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, Kuyumcular Oda Başkanı Fikret Çakmakçı’yı ziyaret etti.