Mücahit Yanılmaz Haberleri

Mücahit Yanılmaz Haberleri

Mücahit Yanılmaz, Milletin Adamıyla Milletin Arasına Kimse Giremez

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Recep Tayyip Erdoğan ile vatandaşlar arasında 21 yıllık sürede çok güçlü bir bağ oluştuğunu vurguladı.

Mücahit Yanılmaz, Sorumluluğumuzun Farkındayız, Yapacağımız İş Çok

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, çıktıkları bu yolda sorumluluklarının farkında olduğunu ve yapılacak çok işin olduğunu belirtti.

Mücahit Yanılmaz, Güçlü Bir Devlet Olduğumuzu Asrın Felaketinde Gördük

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, 6 Şubat tarihinde meydana gelen depremlerin ardından yaraların hızla sarıldığını belirtti.

Mücahit Yanılmaz, Zillet İttifakı’nın Vatandaşa Umut Olacak Hiçbir Projesi Yok

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Millet İttifakı’nın vatandaşlara umut olacak hiçbir projesinin olmadığını belirtti.

Mücahit Yanılmaz, Elazığ'a Hızlı Tren Geliyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ-Malatya arasına hızlı tren seferlerinin başlayacağını belirterek, Sivas-Malatya, Malatya-Elazığ arası fizibilite çalışmaları yapılıyor.

Mücahit Yanılmaz, Vatandaş Odaklı Siyaset Anlayışımızın Meyvelerini 14 Mayıs’ta Sandıkta Alacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, AK Parti’nin 21 yıllık hizmet ve eser siyasetinin vatandaş tarafından memnuniyetle karşılandığını belirterek, Vatandaş odaklı siyaset anlayışımızın meyvelerini 14 Mayıs’ta sandıkta alacağız diye konuştu.

Mücahit Yanılmaz, Elazığ, Millet İttifakı’nın Hevesini Kursağında Bırakacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Mustafapaşa Mahallesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezi açtı.

Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın Hiçbir Sorununa Duyarsız Kalmayacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, milletvekili seçilmeleri halinde Elazığ’ın tamamına hizmet götürmek için çalışacaklarını belirterek, hiçbir soruna duyarsız kalmayacaklarını vurguladı.

Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ı İlk 5 Şehir Arasına Yerleştirmeyi Hedefliyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye bugüne kadar en güçlü desteği veren illerden biri oldu.

Mücahit Yanılmaz, Gençlik Üzerinde En Yüksek Oyu Alan Parti Ak Parti Olacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, katıldığı televizyon programında siyasi gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Vekil Adayı Mücahit Yanılmaz, Muhalefet Zihniyeti Hem Kör Hem De Nankör

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, muhalefetin, 21 yıllık AK Parti iktidarında hayata geçirilen projeleri, hizmetleri görmekten imtina ettiğini belirtti.

Mücahit Yanılmaz, Gençler Bize Güveniyor ve İlk Oyum AK Parti’ye Diyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın Hiçbir Problemine Duyarsız Kalmayacağız

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, seçilmeleri halinde Elazığ’ın hiçbir problemine duyarsız kalmayacaklarını söyledi.

Mücahit Yanılmaz, Bu Şehri Menfaat Aracı Olarak Görenlere Teslim Etmeyeceğiz

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Elazığ’ın şehre faydası olan insanlara ihtiyacı olduğunu ve bu şehri menfaat aracı olarak görenlere teslim etmeyeceklerini söyledi.

Yanılmaz’dan Kılıçdaroğlu’na Çağrı, Kiptaş Konutlarını Ücretsiz Verin

AK Parti Milletvekili adayı Mücahit Yanılmaz, partisinin düzenlediği bayramlaşma programında konuştu.

Çarşı Esnafı ve Vatandaşlardan Yanılmaz’a Yoğun İlgi

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Çarşı ve Sarayatik Mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Mücahit Yanılmaz, Erdoğan'sız Türkiye İsteyenlerin Hayalleri Boşa Çıkacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Amerika, Avrupa ve İsrail gibi dış güçlerin, Recep Tayyip Erdoğan’sız bir Türkiye hayaliyle muhalefete her türlü desteği verdiklerini ancak 14 Mayıs’ta bu amaçlarının sandıkta boşa çıkacağını söyledi.

Mücahit Yanılmaz Yeniden Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığına Getirildi

AK Parti Büyük Kongresinde MKYK yedek üyeliğine seçilen ilimiz eski Elazığ belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yeniden Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Yanılmaz'a '15 Temmuz Destanı' ödülü verildi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Elazığ Belediyesi eski başkanı Mücahit Yanılmaz'a, 15 Temmuz Destanı ödülü verildi.

Elazığ Belediyesinde Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

Elazığ Belediye Başkanlığı’na seçilen Şahin Şerifoğulları mazbatasını aldıktan sonra yapılan devir teslim töreni ile resmen Belediye başkanlığı görevine başladı.

Elazığ Belediyesinin Borcu Ne Kadar? İşte Cevabı

Elazığ’a 5 yıl içerisinde toplam 489 milyon TL yatırım yaptıklarını belirten Başkan Mücahit Yanılmaz, Türkiye’nin kaynak ve finans bölümü en iyi olan belediyelerden biri olduklarını söyledi.

Milletvekili Gürsel Erol'dan Yanılmaz'a Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yanılmaz, Kadınlar Sadece Bir Gün Değil Her Gün Baştacımız

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Elazığ Belediyesi’nde çalışan bayan personeller ile bir araya geldi

Elazığ Cumhurbaşkanıyla Buluşuyor

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 9 Mart Cumartesi günü Elazığ’a gelerek hemşerilerimizle kucaklaşacağını bildirdi.

Başkan Yanılmaz Merhum Erbakan Hocamızı Özlemle Anıyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Türk siyasi tarihinin unutulmaz liderlerinden 54. Hükümetin Başbakanı merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 8. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Elazığ'da Tanzim Satış Mağazası Ne Zaman Açılacak, İşte Cevabı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Belediye Tanzim Satış Mağazasının Cuma gününden itibaren faaliyete geçeceğini açıkladı.

Elazığ’da 10 İlçedeki Okullara Spor Malzemesi Desteği

Elazığ'da çocuk ve gençlerin, bedensel sosyal gelişimlerine destek olunması amacıyla 10 ilçede bulunan 86 okulda eğitim gören çocuklar için spor malzemesi desteğinde bulunuldu.

Başkan Yanılmaz, Elazığ'ın Yıldızı Parlayacak

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 31 Mart 2019 yerel seçim çalışmaları kapsamında AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek çalışmalarını sürdürüyor.

Kültür ve Sanat Çalışmalarında Verimli Yıllar Geçirdik

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ELFED bünyesinde İstanbul’da hayata geçirilen Kültür Sanat Platformunun kuruluş toplantısına katılarak platformun ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını temenni etti.

Memur Sen 3. Etap TOKİ İçin Protokol İmzalandı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'ın girişimleri ile Memur-Sen 3.Etap TOKİ konutları için protokol anlaşması imzalandığı bildirildi.