Gürsel Erol Haberleri

Gürsel Erol Haberleri

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Oyunu Kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Cumhurbaşkanlığı Seçiminin ikinci turu için oyunu Vali Teyfik Gür Ortaokulu'nda kullandı.

Milletvekili Gürsel Erol mazbatasını aldı

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nde Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) milletvekili seçilen Gürsel Erol, mazbatasını aldı.

CHP Heyeti Elazığ'da

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Zeynel Emre Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 2. tur seçimleri için şehrimize gelerek saha çalışmalarına başladı.

CHP Elazığ Milletvekili Erol oyunu kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'da Çubukbey Anadolu Lisesine gelerek oyunu kullandı.

CHP Milletvekili Gürsel Erol’un Oyunu Nerede Kullanacağı Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi 27. dönem milletvekili ve 28. dönem Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un seçim günü Çubukbey Anadolu Lisesinde oyunu kullanacağı açıklandı.

CHP Milletvekili Erol, Demokrat Parti Elazığ İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti

Elazığ'da 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala, CHP Elazığ Milletvekili, Parti Meclis Üyesi ve 28. Dönem Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ejder Açıkkapı, Muhalefet 3 Okulla Övünüp Devasa Hizmetleri Yok Sayıyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, muhalefetin Elazığ’da yapacağı 3 okulla övünüp şehrimize AK Parti tarafından yapılan 21 yıllık devasa hizmetleri yok saydığını ve bunları görmezden geldiklerini ancak milletin bu algılara kanmayacağını söyledi.

Milletvekili Gürsel Erol, Biz Milliyetçiliği Kıbrıs’ta Beşparmak Dağlarında Yaptık

Milliyetçiliği sokaklarda palavra atarak yapmadıklarını belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Biz milliyetçiliği, 1974 yılında Bülent Ecevit Başbakanken Kıbrıs’ta Beşparmak Dağlarında yaptık dedi.

CHP Elazığ Milletvekili Erol, Bizim İktidarımızda Özgür Bir Türkiye’yi Kuracağız

CHP’li Erol, Elazığ’da güçlü bir şekilde seçilirsek karşınıza milletvekili olarak değil Bakan olarak geleceğim.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çanakçı’dan Milletvekili Erol’a Destek Ziyareti

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Çanakçı, Elazığ ziyaretinde, CHP Elazığ Milletvekili, Parti Meclis Üyesi ve 28. Dönem Milletvekili Gürsel Erol'u ziyaret ederek, seçim sürecinde gösterdiği başarılı çalışmaları takdir etti.

CHP’li Gürsel Erol Pazarda Vatandaş ve Esnafı Dinledi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, cumartesi pazarında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

CHP'li Erol'un doktorundan açıklama: 'Milletvekilimizin herhangi önemli bir problemi yok'

Yoğun çalışmaların ardından dün gittiği hastanede gözetim altına alınan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un doktoru Can Soreş Kaplan, Erol'un herhangi bir önemli probleminin olmadığını ifade etti.

Hastanede Gözlem Altında Tutulan Milletvekili Erol’un Doktorundan Açıklama

Hastanede gözetim altında tutulan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un son durumunu doktoru açıkladı.

Prof. Dr. Keleş’ten Erol’a Sert Cevap, Ya Olduğun Gibi Görün Ya Da Göründüğün Gibi Ol

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, CHP Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Erol’un bakanlık ve hizmet açıklamalarına tepki gösterdi.

Milletvekili Erol, İBB Tarafından Yaptırılan Dev Yatırımda İncelemelerde Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden 348 milyon liralık okulun, inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Milletvekili Gürsel Erol'dan Gençlere Müjdeli Haber, Bin 500 TL Tutarında Genç Kart ve Yeni Yurtlar Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili, Parti Meclis Üyesi ve 28. Dönem Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol, 14 Mayıs'ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

CHP’li İstanbul Belediye Başkanlarından Milletvekili Gürsel Erol’a Destek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İstanbul İli, Ataşehir İlçesi Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Bakırköy Belediye Başkanı Op. Dr. Bülent Kerimoğlu'nun destek ziyaretini kabul etti.

Milletvekili Gürsel Erol'dan Seçim Sonrası İçin Müjdeler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili, Parti Meclis Üyesi ve 28. Dönem Elazığ Milletvekili Adayı Gürsel Erol,seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

CHP’li Erol, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Milletvekili Gürsel Erol’dan Emeklilere Bayram Müjdesi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ milletvekili ve Parti meclisi üyesi ve 28. dönem Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, partisinin seçim vaatlerini aktardı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Elazığ’a Bakanlık vereceğim

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde Elazığ’a Bakanlık verileceğini söyledi.

Milletvekili Gürsel Erol'dan Müjde, Eximbank'ın Elazığ'a Şube Açması Sağlanacak

Milletvekili Erol, İhracat desteklenecek, ihracatçılarımızın finansal işlemlerinde yoğunlukla kullandıkları Eximbank’ın Elazığ’a Şube Açması Sağlanacak.

Milletvekili Gürsel Erol, İhtiyaç Olan Bölgelerde Kapatılan Köy Okulları Yeniden Açılacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi ve 28. Dönem Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Gürsel Erol, Bakanlık Yolunda

İlimiz milletvekili Gürsel Erol'un CHP içindeki etkinliği, sadece 60 kişiden oluşan Parti Meclisi Üyesi olmasından kaynaklanmıyor.

Milletvekili Gürsel Erol, Önemli Olan İnsanların Bana Gönlünü Açmasıdır

Önemli olanın sandıktan çıkan oy olmadığını belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Önemli olan bana insanların gönlünü açmasıdır.

CHP’li Gürsel Erol'dan Pertek Köprüsü Çıkışı, Bunu Yapmak Bizim İktidarımıza Nasip Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Karadeniz Bölgesini Doğuya, Tunceli ile Elazığ’ı en kısa yoldan bağlayacak Pertek köprüsünün bazı rant çevreleri nedeni ile 50 yıldır yapılmadığını belirterek, köprüyü yapmanın kendi iktidarlarına nasip olacağını söyledi.

Milletvekili Gürsel Erol, Bana Oy Veren Vermeyen Herkesin Milletvekiliyim

5 yıldır Elazığ’da milletvekilliği yaptığını belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, bana oy veren vermeyen herkesin milletvekiliyim.

CHP'li Gürsel Erol'a Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, seçim çalışmaları kapsamında kentte esnafla bir araya geldi. Erol’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın Turizm Mekanları Haritası Oluşturulacak

Seçim bildirgesinde turizm alanında kentin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçirmeye hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yapacakları çalışmalarla hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Milletvekili Erol, Benim Milletvekilliğimi Yok Saydılar Halk Da Onları Yok Saydı ve Bugün Dördü De Yok

Geçtiğimiz cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) halkın teveccühü ile 41 yıl aradan sonra milletvekili olarak seçilen Gürsel Erol, geçen 5 yıllık süreçte kendisini üzen tek şeye değinerek, Bu şehrin AK Partili dört milletvekili ve bu şehrin siyaset dinamikleri beni yok saydılar.