Elazığ OSB'de Elazığ Teknoloji Buluşması Kapsamında IoT ve Analitik Çözümler Semineri Gerçekleştirildi

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi, Techline Bilişim, ve Tech Data IBM işbirliğinde, Elazığ Teknoloji Buluşması Semineri gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi, Techline Bilişim, ve Tech Data IBM işbirliğinde, Elazığ Teknoloji Buluşması Semineri,  Yeni Dünyanın Teknolojisi IoT ve Analitik Çözümler başlıkları altında , 15 Haziran’da Techline Bilişim Genel Koordinatörü Hasan Karaman, ve Tech Data IBM Satış Müdürü Ahmet Özer Dolgun’un konuşmacı olarak katılımlarıyla,  EOSB Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Sanayicilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde “ Büyük Veri (Big Data), IoT , Yapay Zeka ve Konseptleri, Techline IoT (Spooky) ve Analitik Çözümleri” başlıkları altında IoT ve Analitik Çözümlerinin oluşturacağı fırsatların değerlendirilmesinin yanı sıra, akıllı teknoloji çözümlerinin insanlığa ve yaşama etkileri hakkında sunum yapıldı.

Spooky ile artık daha güvenli ve daha verimli!

Endüstri 4.0 ile birlikte dünyada yaşanan dijitalleşme süreci Ülkemizde de hızla büyüyerek devam ediyor. Günümüz rekabet koşullarında, üretim maliyetlerini düşürmek, personel verimliliğini arttırmak, etkili üretim kontrolünü sağlamak, üretim kayıplarını azaltmak, ve iş güvenliğini sağlamak oldukça önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Techline Bilişim Genel Koordinatörü Hasan Karaman, bütün bu hedefleri gerçekleştirmek için süreçleri kolayca ve her yerden takip etmenin önemli olduğunu ve anlık personel verimliliği, etkili üretim kontrolü, ve ihlal ve tehlike anında SMS ve E-mail atılması gibi seçeneklerin Techline IoT çözümleri kapsamında Techline Bilişim’in geliştirmiş olduğu Spooky Akıllı Takip Teknolojileri ile kolayca üretim süreçlerine dahil edilebileceğini belirtti.  

Yaklaşık 3 saat süren etkinliğin sonunda davetlilerin soruları Spooky kontrol paneli görselleri ve yapılan çalışmalardan örnekler ile cevaplandı.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN