Elazığ İl Özel İdaresi Karakoçan'da Grup Köy Yollarında Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ İl Özel İdaresi, Karakoçan İlçesi Demirtaş-Dumluyazı-Korudibi Grup Köy yolunda asfaltlama öncesi heyelan olan bölgelerde palye kesme ve yol genişletme çalışması gerçekleştiriyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Elazığ İl Özel İdaresi şehrin birçok noktasında asfaltlama, yol bakım onarım, yol genişletme, içme suyu ve tarımsal sulama suyu çalışmalarına devam ediyor.

Elazığ İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekipleri bir yandan merkeze bağlı köylerde bir yandan da ilçelere bağlı köylerde asfaltlama, yol genişletme, yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Elazığ İl Özel İdaresi 2022 yatırım programında bulunan grup köy yolunda Elazığ İl Özel İdaresi iş makinalarıyla yol güzergahında başlattığı heyelan olan bölgelerde palye kesme ve yol genişletme çalışması devam ediyor. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından Karakoçan ilçes Demirtaş-Dumluyazı-Korudibi Grup Köy Yolunda 8 Km 1.Kat asfalt yol yapım  işi gerçekleştirilecek.

Elazığ İl Özel İdaresi’nden yapılan açıklamada, şehrin ulaşım ağının güvenli ve konforlu olması için aralıksız bir şekilde çalışmaların yürütüldüğü vurgulanarak; “Elazığ İl Özel İdaresi gerçekleştirdiği çalışmalar ile şehir genelinde daha güvenli ve rahat bir ulaşım oluşturmaktadır. Yol ve Ulaşım Müdürlüğü ekiplerimiz şehrin bir çok noktasında yoğun bir tempoyla çalışmaktadır. Ekiplerimiz yatırım programı çerçevesinde hem merkeze bağlı köylerde hem de ilçelere bağlı köylerde BSK asfaltlama çalışmalarının yanında yol genişletme, yol bakım ve onarım çalışmaları da gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile vatandaşlarımız daha rahat bir şekilde seyahat edebilecek.” denildi.

Elazığ Haber 23

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN