Elazığ'da 330 şahsın ve 70 aracın GBT kontrolü ve denetimi yapıldı

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gece yarısı gerçekleştirilen 'dar bölge' uygulamasında 330 şahıs ve 70 araç sorgulandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gece yarısı gerçekleştirilen ’dar bölge’ uygulamasında 330 şahıs ve 70 araç sorgulandı.

Elazığ’da İl Emniyet Müdürlüğünün suça konu unsurların tespiti ve yakalanması, kentin huzur, genel güvenlik ve genel asayişinin sağlanması amacıyla denetimleri hız kesmeden sürüyor. Bu çerçevede gece yarısı Mustafapaşa Mahallesi’nde 19 ekip ve 48 personelin katılımı ile yapılan dar bölge uygulamasında, 330 şahıs ve 70 araç sorgulandı. Uygulamada 1 adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 10 adet fişek ele geçirilirken, yoklama kaçağı 2 kişi hakkında işlem yapıldı.

Kentin huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmaların kararlılıkla, aralıksız devam edeceği aktarıldı.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Mehmet Yılmaz | 25 Eylül 2022 22:34

    İnsan şunu haber diye paylaşmaya utanır. Devlet suçu kaynağında kesebiliyorsa büyük ve güçlüdür. Hiçbir suçu olmayan vatandaş sokakta yalnız ya da ailesi ile dolaşırken polis kontrolüne takılıyorsa bu insanları huzursuz etmekten başka hiç bir işe yaramayan demir perde devletlerinde görülen bir uygulamadır. Hukukun üstünlüğüne kavuşmuş hiçbir ülkede böyle bir uygulama yoktur. Bu gereksiz uygulamayı eleştirip yerden yere vuracağınıza bir de utanmadan habermiş gibi sürekli paylaşıyorsunuz. Güzelim ülkem, güzelim şehrim sizin gibi yalakalar yüzünden bu hale geldi

BUNLARA DA BAKIN