Elazığ BEGEMDE Sertifika Heyecanı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme ve Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim gören kursiyerlere sertifikalarını verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 -

Bilgisayarlı muhasebe, İngilizce, Diksiyon ve Güzel Konuşma kurslarını başarıyla tamamlayan kursiyerler, sertifikalarını Başkan Yanılmaz’ın elinden aldı.

Başkan Yanılmaz: “Yeter Ki Siz Mutlu Olun”

Vatanına, milletine ve bayrağına düşkün, çağın gereksinimlerine ayak uydurabilecek bilgi, donanım ve beceriye sahip, her dalda teknolojik gelişmelere hâkim bir neslin yetişmesi için birçok alanda faaliyet gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Yanılmaz, uzman hocalar eşliğinde verilen derslerin çalışma hayatında gençlere kolaylık sağlayacağını kaydetti. Gençlere mevcut kursların dışında talep ettikleri başka kursları da açacaklarını söyleyen Başkan Yanılmaz, “Yeter ki siz mutlu olun” dedi.

“Ücretsiz Oluşu Büyük Avantaj”

Aldıkları sertifikaları belediyenin değil de kendi imkânlarıyla almak istediklerinde ücret konusunda sıkıntı yaşayacaklarını belirten kursiyerler ise eğitimlerin ücretsiz oluşunun kendilerini rahatlattığını ve bu konuda Başkan Yanılmaz’a teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN