Başkan Yanılmaz Elazığlı Sanatçılarla Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 'Gönül Buluşmaları' kapsamında ilimizin sanat ve kültür hayatına katkı sunan sanatçılarıyla bir araya geldi.

Başkan Yanılmaz Elazığlı Sanatçılarla Bir Araya Geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kültür Park’ta gerçekleşen programa Elazığ Belediye Konservatuvarı Koro Şefi Naci Sönmez, Sanatçılar Emrah Güllü, Yalçın Turhan, Ziyaettin Akgüneş, Azmi Ozan, Ahmet Yüce, Ömer Çapar, Serpil Bektaş, Osman Bulut, Harun Taşdemir, Hüseyin Karlıdağ, Kenan Çimtay, Yunus Can, Cengiz Demir, Fatih Çakar ve birçok sanatçı katıldı.

Kürsübaşı Programlarında Yerli Assolistlerimiz Sahne Alsın

Programda konuşan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, ilimizin sanat, kültür ve tanıtımı noktasında daha farklı neler yapılabilir konusunda istişarelerde bulunmak üzere bir araya geldiklerini belirterek belediye olarak kültür-sanat alanında yaptıkları çalışmaları aktardı. Elazığ’ın musiki alanında çok köklü bir geçmişe sahip olduğunu belirten Başkan Yanılmaz, düzenledikleri ‘Kürsübaşı’ programlarında yerli assolistlerimizin sahne almasının güzel ve anlamlı olacağını ve bu sayede hem sanatçıyı hem de musikimizi tanıtmış olacağımızı kaydetti. Başkan Yanılmaz’ın söz verip hayata geçirdiği Elazığ Belediyesi Konservatuarının musiki severler ve yeni nesil gençler için çok verimli olduğunu kaydeden Belediye Konservatuvarı Koro Şefi Naci Sönmez, Elazığ’ın kültür-sanat etkinlikleri noktasında büyük bir değişim-dönüşüm gösterdiğini belirtti. Toplantıya katılan diğer sanatçılar ise şehrin tanıtımı için kültürel faaliyetlerde her türlü katkıyı sağlayacaklarını ifade ettiler.

Bakmadan Geçme