Başkan Şerifoğulları, 'Tüm ekiplerimizle şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz'

Elazığ'ın 41 mahallesine eşit şekilde hizmet götürmek adına çalışmalara devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Hemşehrilerimizin rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için tüm ekiplerimizle şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Haber 23 - Kemal ÜNAL

Elazığ’ın 41 mahallesine eşit şekilde hizmet götürmek adına çalışmalara devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Hemşehrilerimizin rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için tüm ekiplerimizle şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Şerifoğulları bu çerçevede Ulukent, Doğukent, Kırklar, Sanayi ve Salıbaba mahallelerini kapsayan Kanal Boyu Çevre Düzenlemesi ve Park Yapım Projesiyle düzenlenen yeni yaşam alanını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydeden Başkan Şahin Şerifoğulları, “Şehrimizin 41 mahallesine eşit şekilde hizmet götürmek adına çalışmalarımızı sürdürüyor, hemşehrilerimizle bir araya gelmeye devam geliyoruz. Bugün de şehrimizin doğu bölgesine prestij kazandıran Ulukent ve Doğukent mahallelerimizdeki yeni yapılan parklarımızda hemşehrilerimizle bir araya geldik. Vatandaşlarımızın davetlerini kırmayıp çay eşliğinde güzel sohbetlerine misafir olduk, taleplerini dinleyerek çözüm noktasında istişarelerde bulunduk. Vatandaşlarımızı aileleriyle beraber mutlu görmek bizlere güç verdi. Vatandaşlarımıza sıcak ve samimi sohbetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizin rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için tüm ekiplerimizle şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Mehmet | 20 Ağustos 2022 11:16

    Baskanım butun mahalleler sizin keske birde yeni mahallemiz yeni tokileride ziyarete gelseydiniz mesela güneykent mahallesini cezaevi karşısı bizmişen afad tokilerini bizde üvey evlat değiliz bizimde sorunlarımızı dinleseniz otobüs mesela her sabah ve özellikle saat 17:00 dan sonra gelmeseniz dahi bi otobus içi kameraladan seyretseniz artık tutunmadan dengede kalmayı öğrendik buna bir çözüm istiyoruz okul protokolü imzaladınız ama halen bir kazma bir yere vurulmadı servis ücreti 800 tl bir öğrenciden talep ediliyor 2 cocuğum var bu ekonomide nasıl ederiz sosyal hane yaptınız keşke bir halka sorsaydınız bi ara mahalkemize gelseydinizde okulmu yoksa sosyal haneyemi ihtiyac vardı bi bizlere bi anket yapsaydınız bizde sizin himayenizde bir mahalleyiz bizim mahallemizede bekleriz

BUNLARA DA BAKIN