Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Elazığ Cıncık Temizlik adına Pınar YILDIRIM
admin@elazighaber23.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Burak YILDIRIM
b.yildirim@elazighaber23.com

EDİTÖRLER / Editors
Yusuf YILDIRIM - y.yildirim@elazighaber23.com
Arif Çınar - a.cinar@elazighaber23.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ / Night Shift Editor
Yusuf YILDIRIM – y.yiidirim@elazighaber23.com

HUKUK DANIŞMANI /  Jurisconsult
Av. İbrahim TALO
taloibrahim23@gmail.com

REKLAM REZERVASYON / Advertise
Pınar YILDIRIM
reklam@elazighaber23.com

YAZILIM
Te Bilişim RİSE Haber Yazılımı

YER SAĞLAYICI
Te Bilişim
www.tebilisim.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
iletisim@elazighaber23.com

ADRES
Cumhuriyet Mahallesi, General Hulusi Sayın Caddesi, no:133  Merkez/ELAZIĞ

TELEFON

424 237 90 80

542 724 0 123

Vergi Dairesi: Hazar Vergi Dairesi

Vergi Numarası: 11063147700

Bu site 5651 sayılı kanun kapsamında "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan elazighaber23.com sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz. Sitede yer alan haberler haber kaynaklarına aittir. Yayınlanan haberlerin hukuki sorumluluğu haber kaynaklarına aittir.

Bu site, TE BİLİŞİM - RİSE HABER  haber yazılımını kullanmaktadır.

elazighaber23.com sitesi bir Elazığ Cıncık Temizlik iştirakidir.

Sitemiz İhlas Haber Ajansı Üyesidir.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2014 elazighaber23.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları elazighaber23.com’a aittir.elazighaber23.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar elazighaber23.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
wwwelazighaber23.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. elazighaber23.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within theelazighaber23.com. However, sometimes the elazighaber23.com uses third parties to process your information. elazighaber23.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the elazighaber23.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the elazighaber23.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of theelazighaber23.com and its services. When you useelazighaber23.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in theelazighaber23.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık / Contradiction to law

elazighaber23.com hukuka uygunluk, kişisel ve telif haklarına saygılı yayın yapmayı amaç edinmiş bir yayın organıdır. Sitemizde 5651 sayılı kanun kapsamında "İÇERİK SAĞLAYICI" olarak hizmet vermektedir. Sitemizde yayınlanan haberler, haber kaynaklarına ait olup bu haberlerin hukuki sorumluluğu haber kaynaklarına aittir. Sitede yer alan her içeriğin kaynağı, içerik sonunda belirtilmektedir. Kaynağı elazighaber23.com olmayan hiçbir içeriğin yasal sorumluluğu bize ait değildir. Bu sebepten dolayı yasalara aykırı, kişisel hakların ihlal edildiği bir içeriğin kaldırılmasını istiyorsanız iletisim@elazighaber23.com adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Gerekli incelemenin ardından herhangi bir ihlal olması durumunda içerik kaldırılacaktır.